You are here Home » For candidates » Open job role » Strategický nákupčí se zkušeností z výrobní firmy
Strategický nákupčí se zkušeností z výrobní firmy
Zveřejněno_key: 02. 05. 2022
Hledáte opravdovou výzvu v oblasti nákupu?
Jste zkušený Strategický nákupčí s pozitivním a přátelským přístupem? Právě nyní hledáme vhodného kandidáta, který je dobrý vyjednávač (jak v českém, tak anglickém jazyce) a který bude ve vztahu k dodavatelům prosazovat strategii win –win. Zároveň by to měl být někdo, kdo má alespoň 3 roky zkušeností s nákupem ve výrobním prostředí.Náplň práce:
• Jeho hlavním úkolem bude budovat dlouhodobé vztahy a přenášet vnitřní firemní kulturu až k dodavatelům.• Pozice je pro lidi pozitivně smýšlející a mající drive, kteří mají rádi cestování (při nových projektech až 50 % času).
• Nehledáme sólisty, ale týmové hráče!
Prostředí společnosti:
• Budete mít možnost pracovat v přátelském multikulturním prostředí mezinárodní společnosti, která vytváří velmi dobré podmínky pro práci i pro život. Cílem společnosti je otevřená komunikace a oboustranná spokojenost mezi společností i zaměstnanci.• Na co Vás můžeme nalákat? Na možnost kariérního růstu nejen v ČR, ale i v zahraničí; maximální podporu společnosti v rámci vzdělávání; slevy na firemní výrobky; motivační program a atraktivní zaměstnanecké benefity.
• Pokud nehledáte stereotyp a líbí se Vám prostředí, kde máte možnost pracovat v uvolněné atmosféře, barevných nových kancelářích, chcete pro sebe výzvu - je jedinečný čas reagovat.
Pokud Vás pozice zaujala, budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis.
Kontakt:R4U s.r.o.
Branislav Jánsky
Na Kozačce 1289/7
12000 Praha Vinohrady
Telefon: 246 086 079