Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Technical Support (HVAC industry)

Technical Support (HVAC industry)

Aktualizováno: 08. 02. 2019

Pro našeho klienta, předního světového výrobce a dodavatele zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci (HVAC), včetně řešení zahrnující tepelná čerpadla a chladící agregáty, hledáme posilu do týmu Residential.

Náplň práce:

• Podpora obchodního týmu – vytváření technických návrhů a cenových nabídek
• Product management – tvorba technické dokumentace, školení kolegů a zákazníků na nové produkty
• Komunikace se zákazníky (telefonicky, písemně, osobně v showroomu společnosti)

Koho hledáme?

• Máte technické vzdělání (strojírenství, elektro, TZB) a máte zkušenosti v oboru vytápění
• Dokážete pracovat samostatně
• Jste férový, upřímný, pozitivní a máte pro-zákaznický přístup
• Domluvíte se anglicky

Co vám nabízíme?

• Motivující platové ohodnocení
• Kurzy anglického jazyka
• Produktová školení a školení pro osobní rozvoj
• Stravenky
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Pružnou pracovní dobu
Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.