Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Vedoucí provozu - Libáň

Vedoucí provozu - Libáň

Aktualizováno: 08. 02. 2019

Pro našeho klienta, výrobce interiérových dílů pro automobilový průmysl, hledáme Vedoucího provozu se zkušeností z automotive a vedením lidí.

Náplň práce:

• Podílí se na řízení svěřeného provozu
• Vede směnové mistry, vedoucí výrobních týmů a tým seřizovačů
• Spolupracuje s provozním technologem a specialistou kvality
• Zodpovídá za plnění plánu výroby
• Zodpovídá za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
• V případě problémů zodpovídá za identifikaci příčin a jejich odstranění
• Zpracovává hlášení a reporty za svěřenou oblast
• Podílí se na kontinuálním zlepšování procesů

Nabízíme:

• Zaměstnání na plný pracovní úvazek ve stabilní a prosperující společnosti v automobilovém průmyslu
• Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, kvartální podíly na zisku společnosti, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
• 5 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí
• Jednosměnnou a pružnou pracovní dobu

Požadujeme:

• Ukončené středoškolské vzdělání
• Praxi na obdobné pozici min. 2 roky v oblasti automotive
• Zkušenost s vedením lidí – minimálně 30 lidí
• Komunikativní, energickou osobnost
• Týmového ducha
• Dobrou znalost práce na PC
Zaujala vás tato pozice? Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.