Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Javascript (Vue.js) Developer - nový jobs portál

Javascript (Vue.js) Developer - nový jobs portál

Aktualizováno: 11. 03. 2019

Úvod

Jedná se o společnost (USA, Taiwan), která už roky v Praze provozuje pobočku zákaznického servisu pro potřeby jazykových mutací různých systémů, webů – profi překladatelé na příjmu (cca 15). Na podzim 2017 bylo rozhodnuto o založení evropského vývoje SW zde v Praze. Tým je nyní tvořen 6 stálými členy. Team leader/architect, 2 developeři, 3 testeři/junior developeři. Vládne zde příjemná atmosféra, běžnou praxí je rozsáhlý home office a flexibilita pracovní doby. Komunikaci s vedením a uživateli v Manile zprostředkuje team leader a produktový/operations manager, dále odhad pracnosti, agile, atd.
Situace webové aplikace je ve fázi, kdy se brzy naplno spustí (odhad cca 10M uživatelů). v Manile se Bude stavět podpora 24/7, support 1l. Nové funkcionality, složité bugy řešeny v Praze, stejně jako nově vývoj příslušných mobilních aplikací (které jsou tam skoro důležitější než web). Nejen starost o vývoj, ale i maintenance. Systém se výrazně rozroste. Potřebuje samostatného zkušenějšího člověka.

Náplň práce

Pracovní portál pro asijské trhy. V současné době vyvinutý velmi základní produkt a probíhá širší uživatelské testování.
- Na základě zpětné vazby a požadavků, provádění úprav, jako změna UI/UX, zpřesňování vyhledávacích funkcí atd.
- Zároveň vývoj dalších zcela nových/dosud chybějících funkcí jako např. – dokončení administrátorských stránek pro obsluhu aplikace (správa zákaznických účtů zákaznickým servisem), Talent Management tool a mnoho dalších.
- Začne vývoj nových webových aplikací.
- Nejedná se o práci na směny, pracovní doba je flexibilní, home office je samozřejmostí
- Uvítáme univerzálnějšího kandidáta s alespoň rámcovou znalostí Back Endu (BE je psaný v Pythonu a používáme MongoDB)

Požadujeme a nabízíme

- Zkušenosti z oblasti vývoje webových aplikací minimálně 3 roky
- Znalost VUE.js, popř. React, Angular, Node.js
- Znalost Python velmi vítána
- Zkušenost práce s Mongo db, Gitlab, Docker výhodou
- Znalost Rest, JSON
- Zkušenost s vývojem mobilních aplikací
- Velmi dobrá technická angličtina, mluvená komunikativně
- Preferujeme spolupráci na IČO
Důležitá je schopnost samostatné práce a otevřenost při společném návrhu řešení. Profesionalita a odolnost vůči občasnému stresu se spojuje s přátelskou atmosférou současného týmu. Největším benefitem jsou právě nastavené pracovní procesy. Při práci jsou důležité výsledky. Samozřejmostí jsou rozsáhlé individuální home office a flexibilita pracovního nasazení. Další benefity na základě dohody.

R4U s.r.o.
Štěpán Záhorský
Telefon: 733 737 266

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.