Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Project Manager Industrial Automation

Project Manager Industrial Automation

Aktualizováno: 22. 08. 2019

Pro zavedenou českou společnost v Mladé Boleslavi, zabývající se návrhem, výrobou a dodáním výrobních automatických linek podle potřeb zákazníka, hledáme Projektového manažera Elektroodělení.

Náplň práce:

• Stanovení časového a finančního plánu projektu a řízení případných změn
• Komplexní řízení projektů a týmu v oblasti dodávek řešení
• Sestavení, vedení a organizace práce v projektovém týmu
• Řízení zakázky ve fázích realizace, především elektro
• Účast při jednání se zákazníkem

Co nabízíme?

• Účast na velmi zajímavých projektech
• Přátelský kolektiv
• Aktuální školení
• Stravenky
• Firemní akce
• Jazykové kurzy
• 13. plat
• Smlouvu na dobu neurčitou

Co požadujeme?

• SŠ vzdělání se zaměřením na elektro
• Praxe v oboru průmyslové automatizace je vítána
• Zkušenost s řízením projektů
• Znalost MS Office
• ŘP sk. B
• Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup, dobré komunikační schopnosti a pečlivost
Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.