Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Sales Manager - Inteligentní budovy

Sales Manager - Inteligentní budovy

Aktualizováno: 22. 05. 2019

Pro našeho partnera, velkou mezinárodní společnost působící v oblasti inteligentních budov, hledáme Obchodního zástupce pro oblast systémů měření a regulace.

Náplň práce:

• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti MaR systémů
• Vedení projektů od vyhledávání nové obchodní příležitosti až po předání do servisního oddělení
• Vypracovávání nabídek, návrhy technického řešení ve spolupráci s technickým oddělením
• Vyhledávání informací o vývoji tržního potenciálu, mapování situace u zákazníků, analýzy konkurence, vytvoření marketingové strategie pro svěřenou oblast

Naše požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo stavebního zaměření
• Dobré povědomí v problematice technologie budov, zejména MaR
• Velmi dobrá znalost trhu MaR a stavebnictví
• Výborné vyjednávací a prezentační dovednosti
• Anglický jazyk alespoň na úrovni B1, NJ je výhodou
• Orientace na obchodní výsledky a pro-zákaznický přístup
• ŘP sk. B

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
• Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní/životní pojištění
• Příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
• Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
• Služební vůz i pro soukromé využití

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.