Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Data Analytik - fajn práce pro toho, kdo se dobře ptá

Data Analytik - fajn práce pro toho, kdo se dobře ptá

Aktualizováno: 08. 01. 2021

Česká společnost, dodavatel a provozovatel IT řešení pro zákazníky z různých oborů, hledá posilu do týmu analytiků. Neváhejte se ozvat pro další podrobnosti. Hezký den.

Náplň práce

• Rozvoj datových modelů a analýza dat.
• Konsolidace datových sad, hledání korelací a vazeb.
• Tvorba predikčních modelů.
• Návrh a tvorba reportů.
• Údržba datového katalogu a dohled nad ETL procesy.
• Práce s moderním řešením pro MDM – CKAN, KNIME a ELK stack

Dlouhodobé projekty - telematika, utility
• Provoz 120 vlastních aplikací IS
• Návrh a implementace zcela nové architektury
• Konsolidace aplikací
• Re-dizajn aplikací
• Vývoj nových aplikací
• Konzultace

Požadavky

• Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti datové analytiky
• Pokročilá znalost MS Excel - PivotTables
• Základní znalost statistiky
• Analytické myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, flexibilita
• Schopnost samostatného získávání informací, aktivní přístup k řešení úkolů je klíčová
• Výhodou znalost a zkušenost s nástroji CKAN a Knime.

Nabízíme

- práci na stabilních projektech, kde se budete podílet na vzniku nástrojů kompletně nové business logiky postavených na moderních technologiích
- jistota profesního rozvoje
- příjemné prostředí díky přátelské a kolegiální firemní kultuře
- důraz na work-life balance

R4U s.r.o.
Štěpán Záhorský
Telefon: 733 737 266

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.