Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » ROZPOČTÁŘ POZEMNÍCH STAVEB (URS)

ROZPOČTÁŘ POZEMNÍCH STAVEB (URS)

Aktualizováno: 01. 10. 2021

Pro zavedenou českou společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti projektování převážně dopravních a na ně navazujících staveb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Rozpočtář pozemních staveb.

NÁPLŇ PRÁCE

• zodpovědnost za tvorbu soupisů prací, kontrolních rozpočtů a propočtů, zejména pro oblast pozemních staveb ve fázi projektové přípravy
• zpracování souhrnných rozpočtů
• tvorba cenových ukazatelů

NABÍZÍME

• práci na plný úvazek
• prostředí stabilní firmy v dosahu metra
• flexibilní pracovní dobu
• práci na zajímavých projektech
• možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
• motivující finanční ohodnocení

POŽADUJEME

• VŠ/SŠ
• minimálně 3 roky praxe na stejné pozici
• znalost databáze URS podmínkou
• znalost MS Office (zejména znalost Excelu na velmi dobré úrovni), AutoCad, KROS výhodou
• flexibilita, pečlivost, analytické myšlení, samostatnost
Zaujala vás tato nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.