Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » GEODET

GEODET

Aktualizováno: 01. 10. 2021

Pro zavedenou českou společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti projektování převážně dopravních a na ně navazujících staveb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Geodet.

Popis pozice:

* zpracování majetkoprávních elaborátů
* zpracování geometrických oddělovacích plánů
* zpracování vytyčovacích výkresů
* zeměměřičské práce (doplňkově)
* spolupráce s dalšími profesemi v rámci zajímavých a komplexních projektů

Nabízíme:

* perspektivní zajímavou a odpovědnou práci na plný úvazek na nejvýznamnějších projektech ČR i zahraničí v oblasti dopravních (metro, dráhy, letiště, tunely…)
* moderní a dynamické pracovní prostředí s podporu tvůrčí a týmové spolupráce
* podporu při dalším odborném vzdělávání a získání autorizací
* motivační finanční ohodnocení vč. bonusů
* program sociálních výhod a zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity a další)
* pružnou pracovní dobu
* zaměstnání s dobrou dopravní dostupností na Praze 7
* karierní růst

Požadujeme:

* znalosti odpovídající požadované profesi – VŠ geodetického zaměření
* znalost práce na PC (AutoCAD nebo Microstation)
* autorizace v oboru výhodou (úředně oprávněný zeměměřičský inženýr)
* schopnost práce v týmu i samostatně
* odpovědnost a preciznost
* řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
* příjemné a profesionální vystupování
Zaujala vás tato pozice a chtěl/a byste se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.