Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Junior Presales consultant

Junior Presales consultant

Aktualizováno: 03. 08. 2022

Pro našeho klienta, společnost, která se věnuje dodávce hyperkonvergované infrastruktury a je partnerem významných světových vendorů, leaderů na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior Presales consultant.

Hledáme někoho, kdo se velmi rád učí, kdo má dobrý teoretický základ a je připravený se od seniorních kolegů dále vzdělávat. Dostanete šanci se dostat k nejmodernějším technologiím a velkým projektům v regionu střední Evropy.
Pokud máte znalosti v oblasti infrastruktury a orientujete se v oblasti IT bezpečnosti a rádi komunikujete s klienty, tak jste správným kandidátem.

Náplň práce:

• jedná se o technickou pozici,
• práce se security produkty (hlavně NGFW Palo Alto Networks, ale i další),
• budete se věnovat i infrastruktuře (hyperkonvergovaná),
• větší část práce je v Praze, ale můžete být zapojeni i do projektů v celé ČR/SR, eventuelně Maďarsko/Baltic (výjimečně, pak je vše řešeno zejména vzdáleně)
• vaším úkolem bude prezentace řešení, jejich nasazení, technická komunikace se zákazníky, řešení provozních věcí, supportu, komunikace s vendorem a support vendorů

Naše požadavky:

• můžete být i juniornější, všechny technologie nemusíte znát, vše Vás naučíme;
• důležitá je komunikace, nesmíte se bát mluvit či prezentovat před zákazníky;
• naprosto zásadní je pro nás spolehlivost a ochota učit se;
• angličtina na komunikativní úrovni;
• zkušenosti z podobné role jsou výhodou, ale ne podmínkou;
• znalost síťových věcí vám na startu velmi pomůže;
• výhodou je pak znalost a orientace v IT bezpečnosti;

Co nabízíme (dle zkušeností):

• práce v menším kolektivu, ale na velkých projektech;
• služební auto;
• práce s těmi nejnovějšími technologiemi;
• min. 1 den v týdnu budete mít možnost home office;
• firma není korporace = rychlost, flexibilita, vše je na dohodě, nemají svazující pravidla;
• klient nemá fixní pracovní dobu - vše je o domluvě

R4U s.r.o.
Barbora Kolínská
Telefon: +420 602 168 798

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů