Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » junior data analytik

junior data analytik

Aktualizováno: 19. 07. 2022

Láká vás oblast datové analýzy a rádi byste byli součástí jedné z největších bank v České republice?

Máte nějaké zkušenosti s SQL a databázemi a umíte přeložit data do businessové řeči?

To by tato pozice mohla být přímo pro vás!

Pro našeho klienta nyní hledáme kandidáty na pozici Data specialisty. Na této pozici se uplatní jak šikovní juniorní kandidáti, kteří s analýzou teprve začínají, tak ti zkušenější.

Co vás čeká?

• Práce s technologiemi a nástroji jako je je Tableau, Keboola, Oracle, Power shell, ODI a Power designer,
• vytváření datových výstupů a reportů pro různé obchodní, ale i finanční oblasti banky,
• navrhování řešení pro získávání a ukládání dat,
• konzultace zejména s product ownery ohledně dat,
• příprava ad-hoc analýz.

Co je potřeba:

• Zkušenost s prací s SQL, výhodou je zkušenost s nějakou výše uvedenou technologií/nástrojem
• základní orientace v databázích (nejlépe Oracle)
• analytické myšlení
• komunikativnost.

Co můžeme nabídnout?

• můžete rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů
• 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
• 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
• příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
• zvýhodněné bankovní produkty
• příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

R4U s.r.o.
Barbora Kolínská
Telefon: +420 602 168 798

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů