Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Sales Engineer Morava + Slovensko, průmyslové chlazení

Sales Engineer Morava + Slovensko, průmyslové chlazení

Aktualizováno: 02. 09. 2022

Pro mezinárodní společnost, která je přímým výrobcem a dodavatelem technologií průmyslového chlazení, hledáme zkušeného Obchodně-technického zástupce pro region Morava a Slovensko.

Náplň práce:

* péče o stávající zákazníky
* akviziční činnost a aktivní oslovování nových zákazníků
* zajištění vysoké úrovně prezentace produktů zákazníkům
* nacházení vhodných řešení v oblasti průmyslového chlazení a tepelných čerpadel
* komunikace s mateřskou společností v Německu o jednotlivých projektech

Nabízíme:

* zajímavou práci se špičkovými produkty
* plnou podporu kolegů, vynikající zázemí, stabilní tým
* kvalitní zaškolení
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování v hodnotě 66 Kč za den
* po prvním odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění
* telefon, notebook, služební auto i k soukromým účelům

Co požadujeme?

* předchozí pracovní zkušenost s prodejem v oblasti průmyslového chlazení a průmyslových tepelných čerpadel, případně kompresorů
* vzdělání technického směru
* aktivní znalost anglického jazyka
* dobrou znalost MS Office
* dynamickou, komunikativní a zákaznicky orientovanou osobnost
* samostatnost, proaktivní přístup, ochotu cestovat
* ŘP sk. B
Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů