Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Firemní právník / právnička

Firemní právník / právnička

Aktualizováno: 21. 09. 2022

Pro našeho klienta, českou společnost spolupracující se státní správou, hledáme zkušeného interního právníka.

Náplň práce:

- Příprava a připomínkování smluvních dokumentů
- Právní poradenství pro jednotlivá oddělení společnosti
- Kontrola dodržování právních předpisů ve společnosti
- Spolupráce při tvorbě interních směrnic společnosti
- Vypracování právních stanovisek, analýz a podkladů pro soudní spory
- Spolupráce s externí právní kanceláří
- Sledování aktuálního vývoje legislativy, včetně legislativy EU
- Účast na jednání společnosti se třetími stranami,
- Jiné právní úkony dle pokynů zaměstnavatele.

Požadavky:

- VŠ vzdělání – Právnická fakulta
- Znalost všech právních odvětví s důrazem na právo obchodní, občanské (hmotné i procesní), správní (především, ale nejen, se zaměřením na veřejné zakázky)
- Vhodné pro advokáta či právníka s praxí minimálně 5 let, oblast smluvního, IT a korporátního práva výhodou
- Velmi dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
- Schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
- Schopnost analyzovat situaci, hledat alternativy a volit nejvhodnější řešení
- Pokročilá znalost MS Word, Excel, PowerPoint
- Loajalita, týmová spolupráce
- Časová flexibilita

Co nabízíme?

- Fixní plat + bonusy
- Stravenky 150 Kč/den
- Karta benefit nebo příspěvek na penzijní připojištění
- 5 dní dovolené navíc
- 3 dny placeného zdravotního volna (sick day)
- Možnost občasné práce z domova
- Občerstvení na pracovišti
- Garážové stání v místě pracoviště
- Možnost zvýhodněného tarifu
- Firemní výjezdní aktivity
Chcete se dozvědět více? Pošlete nám prosím svůj životopis. Těšíme se na vás!