Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Administrativní pracovník - chod kanceláře + back office

Administrativní pracovník - chod kanceláře + back office

Aktualizováno: 23. 09. 2022

Pro mezinárodní firmu se sídlem na Karlíně, hledáme Administrativního pracovníka, který by si vzal na starost péči o chod kanceláře a vypomáhal back office týmu.

Co bude vaším úkolem?

* zajištění plynulého chodu kanceláře
* fakturace
* příchozí/odchozí pošta
* správa smluv
* objednávání kancelářských potřeb
* práce s interními systémy
* podpora obchodníkům, back office týmu a finančnímu oddělení

Co požadujeme?

* cca 2 roky pracovních zkušeností na podobné pozici (administrativa, práce s počítačem)
* minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
* anglický jazyk na úrovni mírně pokročilý
* organizační schopnosti, pečlivost, komunikativnost

Co nabízíme?

* práci v mladém a přátelském kolektivu s perspektivou dalšího růstu
* velmi dobrou dopravní dostupnost (metro B Křižíkova)
* fixní plat + bonusy
* 5 dní dovolené navíc
* příspěvek na stravování
* možnost občasné práce z domova
* možnost domluvit se i na polovičním úvazku do konce roku 2022, od ledna 2022 plný úvazek
Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů