Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » HR Specialista

HR Specialista

Aktualizováno: 08. 11. 2022

Pro českou společnost s cca 200 zaměstnanci, která poskytuje komplexní služby v oblasti projektování staveb, hledáme HR Specialistu, který by rozšířil stávající HR tým.

Co bude vaším úkolem?

* nastavení náborové strategie a efektivního výběrového řízení - definice požadavků na pozici a profily kandidátů ve spolupráci s manažery / vedoucími týmů, tvorba inzerce, aktivní vyhledávání
* koordinace náborového procesu - předvýběr kandidátů, organizace pohovorů, účast na pohovorech
* zajištění podpory manažerů při nástupu a adaptaci nových zaměstnanců
* zajištění HR marketingu na podporu firemních aktivit s efektivním využitím sociálních sítí (veletrhy práce, Facebook, Instagram, LinkdeIn), příprava podkladů interní i externí HR komunikace
* budování vztahů se školami a univerzitami, aktivní účast na kariérních dnech a studentských aktivitách
* rozvoj vztahů se zaměstnanci a manažery, spolupráce na budování moderního interního HR, realizace aktivit interního HR
* poskytování podpory v HR oblastech pro vedoucí středisek i specialisty v dalším rozvoji a vzdělávání

Co vám nabízíme?

* různorodou práci, kde můžete uplatnit svou kreativitu a tah na bránu
* příležitost se realizovat a ovlivnit posun interní personalistiky moderním směrem
* možnost rozvíjet budoucí kolegy a posouvat tak jejich možnosti na celospolečensky významných projektech
* práci v přátelském kolektivu stabilní společnosti s dlouhou historií
* možnost dalšího vzdělávání a růstu
* pružnou pracovní dobu
* plný / zkrácený úvazek
* dobré finanční ohodnocení, vč. bonusů
* dobrou dopravní dostupnost (metro C)
* další zajímavé benefity (stravenky, příspěvky na sport a kulturu, příspěvky na penzijní připojištění, sportovní dny atd.)

Koho hledáme?

* pracovní zkušenosti v oblasti HR cca 2-3 roky (i z personálních agentur)
* proaktivní a inovativní přístup k řešení problémů
* dobré komunikační a prezentační schopnosti, umění naslouchat a pochopit potřeby druhých lidí
* zájem o oblast HR a moderní technologie - nadšence s chutí dělat změny, trpělivého člověka, který se nezalekne výzev
* člověka, který bude umět komunikovat se studenty, zástupci škol i s manažery
* týmového hráče, který umí pracovat i samostatně

Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů