Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Logistika s angličtinou + SAP (Praha 4)

Logistika s angličtinou + SAP (Praha 4)

Aktualizováno: 08. 11. 2022

Pro mezinárodní společnost, výrobce tepelné a chladící techniky, hledáme zkušeného Logistika s komunikativní angličtinou a znalostí SAP.

Co vás čeká

* procesování zákaznických objednávek a komunikace se zákazníky ohledně doručení zboží

* zajištění dodávek ze skladu k zákazníkům

* komunikace s přepravní společností, koordinace celního odbavení

* komunikace s centrálou společnosti ohledně dostupnosti a nákupu zboží

* vystavování faktur

* kontrola skladu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* předchozí zkušenost na obdobné pozici, nejlépe z mezinárodního prostředí

* zkušenost v SAP (SD / MM) je velkou výhodou

* dobrou znalost anglického jazyka (komunikativní) + plynulou češtinu / slovenštinu

* velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, proaktivní a prozákaznický přístup

* flexibilitu a týmového ducha

Co vám můžeme nabídnout

* dobré platové ohodnocení

* příspěvek na stravování

* občerstvení na pracovišti

* 5 týdnů dovolené

* sicks days

* příspěvek na penzijní připojištění

* samostatnou a zodpovědnou práci v mezinárodní společnosti a v přátelském kolektivu

Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů