Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Digital Marketing Specialist

Digital Marketing Specialist

Aktualizováno: 16. 11. 2022

Pro našeho klienta, významného výrobce tepelné a chladící techniky, hledáme Specialistu na digital marketing.

Co vás čeká

· Realizace marketingové a komunikační strategie pro Českou republiku ve spolupráci s místním vedením a ústředím pro region střední a východní Evropy

· Spolupráce na realizaci marketingových reklamních, PR a kampaňových aktivit (obchodní oddělení a oddělení technického servisu) dle dohody s vedoucím zaměstnancem

· Realizace marketingové digitální aktivity (udržovat a podporovat lokální webové stránky z hlediska SEO analýzy, newslettery…)

· Sledovat vývoj kampaní (zkušenost s Google Analytics, FB manager, další lokálně používané systémy pro SoME Falcon, platforma DCC pro sledování výkonu a nákladů kampaní apod.)

· Práce s Lead Management systémem (na bázi SalesForce CRM) – zadávání dat o kampaních, sledování výkonu kampaní i distribuční sítě v úzké spolupráce s obchodním oddělením

· Sledování výkonu a další rozvoj partnerské webové aplikace

· Partnerský portál – administrace ve spolupráci s ústředím pro střední a východní Evropu

· Kontrola marketingového rozpočtu řešených aktivit

Není třeba mít zkušenosti se vším – ale mít předchozí podobnou zkušenost a kladný vztah k digitálním MKT nástrojům, být aktivní a kreativní v objevování příležitostí a využití synergií našich digitálních systémů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· VŠ vzdělání se specializací v marketingu nebo 3 roky praxe v oblasti marketingu

· Pracujeme s technickými produkty - zájem o technické výrobky / HVAC oblast

· Zodpovědnost, proaktivita, praktický přístup

· Dobré prezentační a komunikační schopnosti

· Výborné PC dovednosti

· Týmový hráč

· Dobrá znalost anglického i (spisovného) českého jazyka

Co vám můžeme nabídnout

· Zázemí rostoucí mezinárodní firmy, která patří ke špičce ve svém oboru

· Flexibilitu a možnost využít svou kreativitu

· Osobnostní a profesní růst

· Rovnováhu mezi osobním a pracovním životem

· 5 týdnů dovolené

· Příspěvek na stravování

· Příspěvek na penzijní připojištění

· a další zaměstnanecké benefity

Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů