Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Koordinátor/ka zakázek (Praha - Karlín)

Koordinátor/ka zakázek (Praha - Karlín)

Aktualizováno: 08. 04. 2024

Hledáte odpovědnou a různorodou práci? Pro mezinárodní firmu se sídlem na Praze 8 hledáme Koordinátora/Koordinátorku zakázek se znalostí anglického jazyka.

Náplň práce:

* kontrola údajů k zakázkám a jejich případné doplnění
* koordinace dodávky zboží z výroby/skladu k zákazníkovi
* přímá komunikace se zákazníky v ČR
* fakturace a různé administrativní práce
* práce se systémy (např. Oracle)

Co vám můžeme nabídnout?

* zajímavou, odpovědnou a pestrou práci v mezinárodní firmě a v přátelském kolektivu
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování (tzv. stravenkový paušál)
* služební telefon
* odpovídající platové ohodnocení

Co od vás očekáváme?

* min. SŠ vzdělání s maturitou
* předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici (zpracování objednávek, logistika, koordinace, administrativa)
* znalost anglického jazyka (B1-B2)
* pečlivost, organizační a komunikační schopnosti
* aktivního člověka s pozitivní energií

Zaujala vás tato pozice? Chcete se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů