Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » System/DevOps engineer

System/DevOps engineer

Aktualizováno: 24. 06. 2024

Pro našeho klienta, vědecko-technologickou společnost, hledáme nyní kandidáta na pozici System/DevOps engineer.

Nyní pracují na vývoji nového telekomunikačního systému. Řešení se využívá při řízení železničního provozu po celém světě. Pokud Vás baví nové technologie, chcete se naučit něco nového a rozvíjet své schopnosti, možná hledáme právě Vás!

Co budete dělat?

Hledáme systémového inženýra s DevOps přesahem. Vaším úkolem bude zkoumat nové technologie a přizpůsobovat je našemu řešení. Budete součástí vývojového týmu a podílet se na vylepšování produktu. Zároveň budete mít na starost infrastrukturu a její optimalizaci. Občas se podíváte do Vídně, kde se potkáte s celým týmem.

Co konkrétně Vás čeká?

Máte rádi Linux a zajímáte se o nejnovější cloudové technologie? Pak jste u nás správně! Setkáte se s technologiemi jako VoIP, SIP, RTP, Kubernetes, HELM, CI/CD, Jenkins, OpenShift, virtualizace, databáze, sítě, automatizace.

Nehledáme někoho, kdo už všechno umí, ale někoho, kdo má dobré základy a především chuť učit se nové věci. Na projektu Vás čekají nejnovější technologie, super tým a práce v mezinárodním prostředí. Můžete pracovat v našich moderních kancelářích a nebo z domova.

Co od Vás potřebujeme?

  • Praktické zkušenosti s Linuxem a OpenShift/Kubernetes.
  • Angličtinu na komunikační úrovni.
  • Chuť učit se nové věci, být týmovým hráčem a nebát se výzev.

Co nabízíme

  • Práci na mezinárodním dlouhodobém stabilním projektu.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office.
  • Možnost pracovat full remote.
  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Širokou škálu benefitů (multisportka, penzijní připojištění, stravenkový paušál, bezúročné půjčky, jazykové kurzy, sick days, firemní knihovna, finanční podpora při dlouhodobé nemoci, hrazené studijní volno aj.).

R4U s.r.o.
Barbora Kolínská
Telefon: +420 602 168 798

Zpět na přehled pozic

Zašlete nám Váš životopis

Sečtěte a zaokrouhlete (17.4 + 23.4) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

 

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz
Telefon: +420 246 086 079 - 80
Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů

 
Nahoru