Nacházíte se zde: Úvod » Pro firmy

Pro firmy

Najdeme Vám správné kandidáty

Díky více než 20 letům zkušeností víme, že nejdůležitější je, aby firma získala ty správné lidi. Ty, kteří mají nejen potřebné znalosti a zkušenosti, ale do daného týmu “sednou“ i po lidské stránce a sdílí společné hodnoty. Většina kandidátů, které s firmami úspěšně propojíme, v nich zůstává dlouhodobě.

 

Šetříme Váš čas i peníze

Víme, kde pro vás hledat ty nejlepší lidi. S řadou potenciálních kandidátů, kteří čekají na správnou příležitost, jsme v kontaktu dlouhodobě. Víme, co je pro ně zajímavé, co je motivuje a co vám mohou nabídnout. Další zájemce průběžně aktivně hledáme na základě konkrétních požadavků.

Díky tomu Vám ušetříme spoustu času a práce a Váš interní tým se může věnovat tomu nejdůležitějšímu: finálnímu výběru z nejlepších možných zájemců.

 

Stabilní tým s výbornou znalostí trhu

Pod hlavičkou R4U fungujeme od roku 2006 a dlouhodobě jsme velmi stabilní tým. Díky tomu si u nás můžete být jisti, že se vám po celou dobu spolupráce bude věnovat člověk nebo tým, který s vámi spolupráci začal. Mnozí z nás mají více než 20 leté zkušenosti z oboru a pro co nejlepší výsledek při propojování kandidátů s firmami kombinujeme nejnovější trendy a znalosti s principy, které jsou platné a osvědčené řadu let.

 

Vášeň, spokojenost a dobré jméno

To jsou tři věci, které považujeme při naší práci za nejdůležitější. Vášeň je možná silné slovo, ale uznejte sami, že bez ní bychom jen těžko mohli mít dobré výsledky. Stejně tak máme mnohokrát ověřeno, že je nejlepší, když jsme na konci spolupráce spokojeni všichni - zaměstnavatel, kandidát i my. Moc dobře také víme, že na cestě k tomuto win-win-win řešení potkáme řadu lidí a firem, možná vašich budoucích zaměstnavatelů. Děláme vše proto, abychom mezi všemi šířili Vaše dobré jméno.

 

Naše přednosti

Stabilní tým

Stabilní tým

Své nábory budete konzultovat s opravdovými odborníky, kteří se nestřídají rychle jako počasí. Nejsme přestupní stanicí do interního HR.

Šíříme vaše dobré jméno

Šíříme vaše dobré jméno

Ano, je to tak, jsme předvojem vašich interních HR a hiring lidí. Podílíme se na vašem HR marketingu a employer brandu.

Vášeň

Vášeň

To je silný výraz, ale uznejte sami, pokud svou práci budete dělat bez vášně, nebude mít ten správný náboj ani výsledek.

Spokojenost

Spokojenost

Jde nám o spokojenost všech tří stran: zaměstnavatele, kandidáta i naše. Win – win – win. Jen tak vše může skvěle fungovat.

Připojte se k největší HR skupině na LinkedIn v ČR

2500+ členů na LinkedIn skupinách nemáme náhodou. Informujte se o novinkách ve svém oboru z našich dvou profesních skupin:
R4U The Right Job For You a R4U Manufacturing, Logistics & Procurement.

Připojte s k nám! Těšíme se na nové tváře.

Spokojených klientů není nikdy dost

Na společnosti R4U si vážím jejich upřímnosti, lidskosti a otevřenosti. Team konzultantů velmi rychle pochopil naši firemní kulturu, jejich znalosti z oblasti IT segmentu jsou nadstandardní. Co se mi okamžitě vybaví, když někde zaslechnu R4U? Kvalitní kandidáti, rychlost, příjemné jednání, profesionalita. Jsem ráda, že je nám R4U partnerem, naší spolupráce si nesmírně cením.
lva Kuchařová

lva Kuchařová HR Manager, Trask Solutions a. s.

Se společností R4U spolupracujeme řadu let (v poslední době již výhradně s R4U) při výběru kandidátů na zásadní pozice v naší společnosti. S týmem R4U jsme sehraní, konzultanti znají naše očekávání, dokáží velice flexibilně reagovat na naše potřeby a vnímáme je více jako své kolegy než partnerskou společnost.
Martin Svoboda

Martin Svoboda International Business Relationships, EVV Recovery Auditing

S personálně poradenskou společností R4U spolupracujeme při vyhledávání pozic projektových manažerů, konzultantů a obchodníků v oblasti ITC. Na spolupráci oceňuji především kvalitu doporučených kandidátů, rychlost, s jakou jsou představeni, a poradenství při definování požadavků vyhledávaných pozic. Také si velmi vážím následné spolupráce i po podpisu smlouvy s vybraným uchazečem, která zahrnuje také hodnocení uchazeče na vybraném místě během zkušební doby.
Martin Rejzl

Martin Rejzl Ředitel společnosti, XT-Card a. s.

S Braněm spolupracuji již řadu let a vážím si zejména jeho přístupu a aktivity. Velmi oceňuji jeho znalost trhu, v náboru techniků je skutečně partnerem. Líbí se mi, že pro něj byznys není obsazení pozice za každou cenu, ale že jedná otevřeně, konstruktivně a férově, chápe spolupráci v širším kontextu a dokáže přiznat, když je v úzkých.
Alena Tomíšková

Alena Tomíšková Siemens

S personální agenturou R4U s.r.o. spolupracuji 2 roky a za toto období jsme obsazovali vysoce specializované pozice obchodního i technického charakteru. Čeho si Vážím jsou především jejich znalosti podmínek na trhu práce, profesionální práce, rychlost výběru vhodných kandidátů a výborná komunikace. Agentura R4U s.r.o. patří mezi naše hlavní partnery při vyhledávání nových zaměstnanců a věřím, že budoucí spolupráce bude i nadále pokračovat v této vysoké kvalitě.
Lenka Ryšanková

Lenka Ryšanková HR specialist, Connect Group

Rád bych touto cestou poděkoval společnosti R4U za proaktivní přístup při vyhledávání vhodných kandidátů na pozice v naší společnosti. Nejenom rychlost, ale stejně tak kvalita doporučených kandidátů jak po profesionální, tak lidské stránce je pro nás při obsazování nových pozic výraznou podporou, které se nám od R4U dostává v profesionální kvalitě.
Patrik Volhejn

Patrik Volhejn Technický ředitel, Eplan

Kontaktujte nás

Na Kozačce 7, 120 00 Praha 2
+420 246 086 079 - 80
r4u@r4u.cz
 

Kontaktní formulář

Sečtěte a zaokrouhlete (49.5 + 17.2) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

 

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz
Telefon: +420 246 086 079 - 80
Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů

 
Nahoru