Nacházíte se zde: Úvod » O nás

O nás

Jsme odborníci na propojování schopných lidí s firmami

Již více než 10 let pomáháme firmám najít vhodné zaměstnance a uchazečům práci, kde budou spokojeni.

Budete-li hledat Vaši novou práci společně s námi, budeme Vás vždy podrobně a včas informovat o všech nových zprávách, předávat detailní zpětnou vazbu a poskytovat Vám poradenství během celého výběrového řízení.

Soustředíme se na kvalitu, ne na kvantitu. Našimi hodnotami jsou partnerství, otevřenost a důvěra. Každý rok přivedeme našim partnerům více než 100 zaměstnanců pro odborné a vrcholové pozice.

 

Nejefektivnější jsme v těchto oborech

IT a telekomunikace

IT a telekomunikace

Obchod a marketing

Obchod a marketing

Engineering

Engineering

Bankovnictví a finance

Bankovnictví a finance

HR a právníci

HR a právníci

Administrativa

Administrativa

98 ze 100 nalezených zaměstnanců zůstává v práci i po zkušební době.

Naše specializace

Recruitment

Recruitment

Přímé oslovování a recruitment se v naší práci úzce prolínají. Naprostou většinu pozic obsazujeme kombinací těchto dvou metod.

Headhunting

Headhunting

Garantujeme vyhledání vhodného kandidáta v určitém čase. Vypracujeme kompletní analýzu trhu a přehled všech vhodných kandidátů.

Agenturní zaměstnávání

Agenturní zaměstnávání

Vyhledáváme a zaměstnáváme pracovníky na centrálu, např. projektové manažery, IT managery, marketingové koordinátory, asistentky a další.

Tým R4U

Tereza Černá

Tereza Černá

Partner

Barbora Kolínská

Barbora Kolínská

Konzultant

Veronika Volfová

Veronika Volfová

Konzultant

Branislav Jánský

Branislav Jánský

Engineering Unit Manager

Kateřina Týřová

Kateřina Týřová

Konzultant Engineering

Martin Mihalko

Martin Mihalko

Engineering

Vladimír Kočí

Partner

Vladimír Kočí vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Během studia pracoval na obchodních pozicích u lokální IT společnosti, po dokončení studia přešel do mezinárodní IT společnosti na pozici obchodníka. V roce 2000 přijal nabídku do executive search společnosti se specializací na sektory IT a Telco a tomuto oboru se věnuje dodnes.

+420 246 086 080
vladimir.koci@r4u.cz
LinkedIn

Tereza Černá

Partner

Tereza Černá vystudovala obor andragogika a personální management na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V oblasti HR a recruitmentu pracuje od r. 1997. Posledních 7 let pracuje ve společnostech zaměřených na různé metody výběru zaměstnanců. Předtím pracovala pro rychloobrátkovou společnost a mezinárodní banky. Zaměřuje se převážně na vyhledávání kandidátů v oblasti HR, obchodu, marketingu a komunikace.

+420 246 086 080
tereza.cerna@r4u.cz
LinkedIn

Barbora Kolínská

Konzultant

Bára je čerstvou absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde vystudovala vedlejší specializaci Personální management. Zajímá se o oblast IT a nové technologie, její diplomová práce se zabývala Průmyslem 4.0 a jeho vlivem na strukturu zaměstnanců v České republice. V R4U se zaměřuje především na pozice v IT a Telco.

+420 246 086 080
barbora.kolinska@r4u.cz
LinkedIn

Veronika Volfová

Konzultant

Veronika vystudovala Pedagogickou fakultu na Univerzitě Palackého v Olomouci. V oblasti HR a recruitmentu působí již od roku 2005, a to jak na straně agentury, tak společností zaměřených na oblast financí a zdravotnictví. Od ledna 2013 působí jako personální konzultantka v naší společnosti. Veronika se zaměřuje především na vyhledávání vhodných kandidátu v oblasti bankovnictví, financí, marketingu a zdravotnictví.

+420 733 737 268
veronika.volfova@r4u.cz
LinkedIn

Štěpán Záhorský

Konzultant

Štěpán vystudoval učitelství a personalistiku. Působil ve vzdělávání, následně v obchodě. Přes business a vedení týmu se dostal k interní personalistice. Proces náboru a vše, co s ním souvisí se nakonec staly jeho srdeční záležitostí. V externím HR se zaměřuje na Sales, IT a Engineering.

+420 246 086 080
stepan.zahorsky@r4u.cz
LinkedIn

Branislav Jánský

Engineering Unit Manager

Braňo pochází z technické rodiny, jeho otec byl strojní konstruktér a téměř 10 let se věnuje oblasti technického náboru, zejména výroby. Jeho velká síť kontaktů mezi technickými odborníky i manažery ho činí výjimečným náborářem. V minulosti pracoval na velkých projektech pro automotive a strojírenské společnosti, ale i menší výrobní podniky. Jeho doménou je pozitivní přístup, smysl pro humor a vždy se snaží udělat pro zákazníka a kandidáta maximum.

+420 725 559 894
branislav.jansky@r4u.cz
LinkedIn

Kateřina Týřová

Konzultant Engineering

Katka pracuje jako Konzultantka v divizi Engineering od srpna 2017. Specializuje se na pozice z oblasti obchodu, nákupu, logistiky, administrativy a managementu kvality. V recruitmentu působí od roku 2008. Dříve pracovala na obchodních pozicích ve výrobní firmě a v oblasti prodeje hutních materiálů.

+420 606 550 300
katerina.tyrova@r4u.cz
LinkedIn

Martin Mihalko

Engineering

Martin je nejnovějším kolegou v divizi Engineering, kde původně začínal na pozici Researchera. Po půlroční pauze, kterou strávil na výměnném pobytu v Německu, kde rozvíjel své jazykové a profesionální dovednosti a znalosti, se nyní v R4U věnuje náboru zaměstnanců na technické pozice. Zároveň v současnosti pokračuje ve studiu psychologie v rámci navazujícího magisterského studijního programu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

+420 606 076 784
Martin.mihalko@r4u.cz
LinkedIn

Kontaktujte nás

Na Kozačce 7, 120 00 Praha 2
+420 246 086 079 - 80
r4u@r4u.cz
 

Kontaktní formulář

Sečtěte a zaokrouhlete (36.7 + 32.6) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

 

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz
Telefon: +420 246 086 079 - 80
Kde nás najdete?

 
Nahoru