Nacházíte se zde: Úvod » O nás

O nás

Jsme odborníci na propojování schopných lidí s firmami

Již více než 10 let pomáháme firmám najít vhodné zaměstnance a uchazečům práci, kde budou spokojeni.

Budete-li hledat Vaši novou práci společně s námi, budeme Vás vždy podrobně a včas informovat o všech nových zprávách, předávat detailní zpětnou vazbu a poskytovat Vám poradenství během celého výběrového řízení.

Soustředíme se na kvalitu, ne na kvantitu. Našimi hodnotami jsou partnerství, otevřenost a důvěra. Každý rok přivedeme našim partnerům více než 100 zaměstnanců pro odborné a vrcholové pozice.

 

Nejefektivnější jsme v těchto oborech

IT a telekomunikace

IT a telekomunikace

Obchod a marketing

Obchod a marketing

Engineering

Engineering

Bankovnictví a finance

Bankovnictví a finance

HR a právníci

HR a právníci

Administrativa

Administrativa

98 ze 100 nalezených zaměstnanců zůstává v práci i po zkušební době.

Naše specializace

Recruitment

Recruitment

Přímé oslovování a recruitment se v naší práci úzce prolínají. Naprostou většinu pozic obsazujeme kombinací těchto dvou metod.

Headhunting

Headhunting

Garantujeme vyhledání vhodného kandidáta v určitém čase. Vypracujeme kompletní analýzu trhu a přehled všech vhodných kandidátů.

Agenturní zaměstnávání

Agenturní zaměstnávání

Vyhledáváme a zaměstnáváme pracovníky na centrálu, např. projektové manažery, IT managery, marketingové koordinátory, asistentky a další.

Tým R4U

Tereza Černá

Tereza Černá

Partner

Barbora Kolínská

Barbora Kolínská

Konzultant

Anna Hánová

Anna Hánová

Researcher

Branislav Jánský

Branislav Jánský

Engineering Unit Manager

Kateřina Týřová

Kateřina Týřová

Konzultant Engineering

Pavel Hodík

Pavel Hodík

Senior Consultant

Vladimír Kočí

Partner

Vladimír Kočí vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Během studia pracoval na obchodních pozicích u lokální IT společnosti, po dokončení studia přešel do mezinárodní IT společnosti na pozici obchodníka. V roce 2000 přijal nabídku do executive search společnosti se specializací na sektory IT a Telco a tomuto oboru se věnuje dodnes.

+420 246 086 080
vladimir.koci@r4u.cz
LinkedIn

Tereza Černá

Partner

Tereza Černá vystudovala obor andragogika a personální management na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V oblasti HR a recruitmentu pracuje od r. 1997. Posledních 7 let pracuje ve společnostech zaměřených na různé metody výběru zaměstnanců. Předtím pracovala pro rychloobrátkovou společnost a mezinárodní banky. Zaměřuje se převážně na vyhledávání kandidátů v oblasti HR, obchodu, marketingu a komunikace.

+420 246 086 080
tereza.cerna@r4u.cz
LinkedIn

Barbora Kolínská

Konzultant

Bára je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde vystudovala vedlejší specializaci Personální management. Zajímá se o oblast IT a nové technologie, její diplomová práce se zabývala Průmyslem 4.0 a jeho vlivem na strukturu zaměstnanců v České republice. V R4U se zaměřuje především na pozice v IT a Telco, ale i ve financích.

+420 602 168 798 
barbora.kolinska@r4u.cz
LinkedIn

Anna Hánová

Researcher

Anička studuje bakalářský obor psychologie a sociologie řízení, což je personalistikou úzce spjaté. Předtím studovala na ČVUT, takže ani Engineering ji není cizí. Je sice nováčkem v oboru, ale má ráda výzvy a práci s lidmi. V listopadu roku 2022 se k nám přidala do teamu R4U, kde pracuje jako brigádník na pozici researcher v divizi Engineeringu.

+420 606 076 784
anna.hanova@r4u.cz
LinkedIn

Štěpán Záhorský

Konzultant

Štěpán vystudoval učitelství a personalistiku. Působil ve vzdělávání, následně v obchodě. Přes business a vedení týmu se dostal k interní personalistice. Proces náboru a vše, co s ním souvisí se nakonec staly jeho srdeční záležitostí. V externím HR se zaměřuje na Sales, IT a Engineering.

+420 246 086 080
stepan.zahorsky@r4u.cz
LinkedIn

Branislav Jánský

Engineering Unit Manager

Braňo pochází z technické rodiny, jeho otec byl strojní konstruktér a téměř 10 let se věnuje oblasti technického náboru, zejména výroby. Jeho velká síť kontaktů mezi technickými odborníky i manažery ho činí výjimečným náborářem. V minulosti pracoval na velkých projektech pro automotive a strojírenské společnosti, ale i menší výrobní podniky. Jeho doménou je pozitivní přístup, smysl pro humor a vždy se snaží udělat pro zákazníka a kandidáta maximum.

+420 725 559 894
branislav.jansky@r4u.cz
LinkedIn

Kateřina Týřová

Senior Consultant – Engineering

Katka pracuje v R4U už od roku 2017 v týmu Engineering, kde se zaměřuje na obsazování pozic v oblasti obchodu, nákupu, logistiky, administrativy, zákaznického servisu, ale poradí si i s pozicemi z jiných oblastí (marketing, HR, legal atd.). Věnuje se u nás také administrativě spojené s agenturním zaměstnáváním.

+420 606 550 300
katerina.tyrova@r4u.cz
LinkedIn

 

Pavel Hodík

Senior Consultant

Pavel pracuje v oblasti recruitmentu od r. 2013 a původně se specializoval na netechnické pracovní pozice, především pro klienty z oblasti FMCG. Technologie a s nimi spojený zábavní průmysl jsou však jeho koníčkem, a tak se i díky štěstí na ty správné kolegy přeorientoval na nábor IT profesionálů. Tomuto zaměření se věnuje i u nás v R4U, nicméně díky svým rozmanitým zkušenostem s klienty z různých oborů a zájmu o současné dění si udržuje solidní obecný přehled o aktuálním pracovním trhu.

+420 734 201 142
Pavel.Hodik@r4u.cz

 

Kontaktujte nás

Na Kozačce 7, 120 00 Praha 2
+420 246 086 079 - 80
r4u@r4u.cz
 

Kontaktní formulář

Sečtěte a zaokrouhlete (16.9 + 5.5) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

 

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz
Telefon: +420 246 086 079 - 80
Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů

 
Nahoru