Nacházíte se zde: Úvod » Reference

Reference

Na společnosti R4U si vážím jejich upřímnosti, lidskosti a otevřenosti. Team konzultantů velmi rychle pochopil naši firemní kulturu, jejich znalosti z oblasti IT segmentu jsou nadstandardní. Co se mi okamžitě vybaví, když někde zaslechnu R4U? Kvalitní kandidáti, rychlost, příjemné jednání, profesionalita. Jsem ráda, že je nám R4U partnerem, naší spolupráce si nesmírně cením.
lva Kuchařová

lva Kuchařová HR Manager, Trask Solutions a. s.

Se společností R4U spolupracujeme řadu let (v poslední době již výhradně s R4U) při výběru kandidátů na zásadní pozice v naší společnosti. S týmem R4U jsme sehraní, konzultanti znají naše očekávání, dokáží velice flexibilně reagovat na naše potřeby a vnímáme je více jako své kolegy než partnerskou společnost.
Martin Svoboda

Martin Svoboda International Business Relationships, EVV Recovery Auditing

S personálně poradenskou společností R4U spolupracujeme při vyhledávání pozic projektových manažerů, konzultantů a obchodníků v oblasti ITC. Na spolupráci oceňuji především kvalitu doporučených kandidátů, rychlost, s jakou jsou představeni, a poradenství při definování požadavků vyhledávaných pozic. Také si velmi vážím následné spolupráce i po podpisu smlouvy s vybraným uchazečem, která zahrnuje také hodnocení uchazeče na vybraném místě během zkušební doby.
Martin Rejzl

Martin Rejzl Ředitel společnosti, XT-Card a. s.

S Braněm spolupracuji již řadu let a vážím si zejména jeho přístupu a aktivity. Velmi oceňuji jeho znalost trhu, v náboru techniků je skutečně partnerem. Líbí se mi, že pro něj byznys není obsazení pozice za každou cenu, ale že jedná otevřeně, konstruktivně a férově, chápe spolupráci v širším kontextu a dokáže přiznat, když je v úzkých.
Alena Tomíšková

Alena Tomíšková Siemens

S personální agenturou R4U s.r.o. spolupracuji 2 roky a za toto období jsme obsazovali vysoce specializované pozice obchodního i technického charakteru. Čeho si Vážím jsou především jejich znalosti podmínek na trhu práce, profesionální práce, rychlost výběru vhodných kandidátů a výborná komunikace. Agentura R4U s.r.o. patří mezi naše hlavní partnery při vyhledávání nových zaměstnanců a věřím, že budoucí spolupráce bude i nadále pokračovat v této vysoké kvalitě.
Lenka Ryšanková

Lenka Ryšanková HR specialist, Connect Group

Rád bych touto cestou poděkoval společnosti R4U za proaktivní přístup při vyhledávání vhodných kandidátů na pozice v naší společnosti. Nejenom rychlost, ale stejně tak kvalita doporučených kandidátů jak po profesionální, tak lidské stránce je pro nás při obsazování nových pozic výraznou podporou, které se nám od R4U dostává v profesionální kvalitě.
Patrik Volhejn

Patrik Volhejn Technický ředitel, Eplan

Kontaktujte nás

Na Kozačce 7, 120 00 Praha 2
+420 246 086 079 - 80
r4u@r4u.cz
 

Kontaktní formulář

Sečtěte a zaokrouhlete (11.9 + 13.2) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

 

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz
Telefon: +420 246 086 079 - 80
Kde nás najdete?

 
Nahoru