Nacházíte se zde: Úvod » Reference

Reference

V našem Engineeringu máme velmi úzce specializované pozice se specifickými požadavky. Ve velké míře se tak sama věnuji sourcingu. S personálními agenturami jsem neměla dobrou zkušenost. Na Braňa jsem měla velmi dobré reference, a tak jsem spolupráci s ním zkusila. Velmi si cením jeho přístupu a otevřenosti. Ačkoliv má velmi omezené možnosti, kde profily hledat, stále se mu to daří. Dokázal si poměrně rychle získat mou důvěru a porozumět technickým detailům, které jsou pro nás tak důležité. Je odborníkem na svém místě a spolupráce s ním je pro mě přínosná.
Jana Holasová

Jana Holasová Senior Engineering Recruiter, Siemens Mobility

Se společností R4U spolupracujeme od roku 2019, kdy nám v začátcích projektu pomohli obsadit několik klíčových i řadových rolí. Na konzultantech R4U oceňuji profesionalitu, velmi dobrou znalost trhu, schopnost pochopit naše potřeby a firemní kulturu, což nám ve výsledku pomůže rychle najít vhodné kandidáty. Společnost R4U reaguje rychle na naše požadavky, vždy nám dají velmi dobrou zpětnou vazbu na naše potřeby. Společnost R4U považujeme za jednoho z našich klíčových partnerů.
Michaela Kloučková

Michaela Kloučková HR Manager, Czechtoll

S R4U spolupracujeme dlouhodobě při obsazování pozic vyššího managementu. Oceňujeme především jejich schopnost nabídnout nám kandidáty, kteří nejen mají požadované odborné vědomosti, ale svými charakterovými vlastnostmi zapadají do společných hodnot a kultury naší firmy.
Jiří Lízálek Jr

Jiří Lízálek Jr Just CS spol. s r.o.

Se společností R4U spolupracuji od roku 2015 a po celou tuto dobu panuje na mé straně velká spokojenost. Na rozdíl od jiných agentur se R4U vyznačuje velkou stabilitou. Pouze jednou došlo ke změně kontaktní osoby, což je z mé zkušenosti zcela ojedinělé.
Díky této stabilitě je pro mne snadné upřesňovat naše potřeby při obsazování nových pozic, protože R4U již zná naše požadavky na kandidáty. Zároveň ví, jak funguje naše společnost, takže i uchazeči dostávají věrnou představu o nás.
Díky tomu mi jsou nabízeny profily lidí, se kterými se nebojím setkat za přítomnosti našich manažerů, neboť vím, že jsou ze strany R4U dobře prověřeni a přesně odpovídají našim potřebám.
(Pevně doufám, že naše spolupráce bude v tomto duchu pokračovat ještě dlouhé roky.)
PhDr. Magda Lažanská

PhDr. Magda Lažanská HR manažer společnosti ProTyS, a.s.

Naše společnost vyhledává nejčastěji odborníky v IT profesích. Se společností R4U jsem se setkala prostřednictvím pana Štěpána Záhorského a s touto spoluprací jsem velmi spokojena. Pan Záhorský je erudovaný náborář, dokáže svoje hledání zacílit velmi přesně a kandidáty, které nám představí mohu potom téměř vždy bez váhání pozvat na přijímací pohovory. Rozumí našemu segmentu trhu i konkrétně potřebám naší firmy. Cením si stylu komunikace, který je velmi příjemný a proto mám i jistotu, že pokud naším jménem kontaktuje kandidáty, bude nás dobře reprezentovat. Informace o kandidátech jsou důkladné a pravdivé. Na agenturu R4U se i nadále budu velmi ráda obracet.
Dagmar Králová

Dagmar Králová HR manager CZ/SK, SCIA CZ, s.r.o.

Kontaktujte nás

Na Kozačce 7, 120 00 Praha 2
+420 246 086 079 - 80
r4u@r4u.cz
 

Kontaktní formulář

Sečtěte a zaokrouhlete (24.6 + 49.9) *

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

 

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz
Telefon: +420 246 086 079 - 80
Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů

 
Nahoru